Kandidatenlijst 2018

Op 29 september 2018 is de kandidatenlijst 2018 ten behoeve van de verkiezingen van de gemeenteraad van Hoeksche Waard geformaliseerd. Kandidaten in volgorde van vermelding op de kieslijst zijn de volgende:

Scheerhoorn A. (Albert)

13 januari 1959 Maasdam

van Hulst-Sundermeijer A.M.E. (Marga)

29 februari 1960 Nieuw-Beijerland

Verbiest H.A. (Hein)

1 september 1977 Oud-Beijerland

Daane A. (Arieanne)

30 juni 1956 's-Gravendeel

Rijsdijk-Mudde P. (Paulien)

30 augustus 1959 Strijen

Visser R.M. (Richard)

24 juli 1994 Klaaswaal

van Driel J.L. (Johan)

9 januari 1967 Nieuw-Beijerland

Kerpel L.P. (Leo)

21 juli 1955 Mijnsheerenland

Ridderhof B. (Brandon)

7 juli 2000 Oud-Beijerland

van der Linden H.C. (Erik)

4 december 1968 's-Gravendeel

van Ruiven A.F. (Arie)

17 maart 1964 Oud-Beijerland

Niedeveld E.H.W. (Erwin)

28 juli 1972 Mijnsheerenland

Sundermeijer A.J. (Ton)

10 mei 1971 Nieuw-Beijerland

Nieland J.A.M. (Hans)

19 augustus 1958 Heinenoord

Horijon R.G. (Ruud)

3 maart 1959 Oud-Beijerland

de Jonge J.A.S. (Jamy)

12 september 1981 Mijnsheerenland

Hoek M.H. (Martin)

12 juni 1966 Oud-Beijerland

Vroegop W.M.C. (Mark)

2 september 1974 Oud-Beijerland

van der Giesen I. (Izaak)

16 augustus 1942 Numansdorp

van der Velden-Steenwijk Y.E. (Yvonne)

7 december 1963 Mijnsheerenland

Slob D.P. (Dick)

13 augustus 1955 Oud-Beijerland

van Driel-van Rossem M.J. (Marie-José)

25 september 1965 Nieuw-Beijerland

van Gelder A. (André)

31 januari 1961 Strijen

Walle W.M. (Werner)

14 februari 1955 Goudswaard

Notenboom P.A. (Peter)

18 februari 1990 Strijen

de Bas E.M. (Martine)

19 juli 1979 Oud-Beijerland

Oosterkamp J.F. (Jan)

5 augustus 1944 Strijen

van Driel M.E.J. (Marieke)

20 september 1997 Nieuw-Beijerland

Smakman D. (Donald)

13 januari 1962 Strijen

Naaktgeboren-van Everdingen M.B. (Maaike)

13 juli 1966 Piershil

van Gemert A. (Arie)

2 februari 1962 Zuid-Beijerland

van der Meijde-Both H.M. (Hildine)

30 december 1961 Oud-Beijerland

van der Hilst R.J. (Ruud)

6 mei 1955 Strijensas

Heuvelman D. (Dick)

24 oktober 1946 Numansdorp

van Brugge P.M.J. (Paola)

17 februari 1965 Mijnsheerenland

Oosterkamp-Pilmeijer M.G.J. (Gerda)

24 maart 1947 Strijen

Meijer-Groeneweg V. (Vanessa)

19 mei 1978 Westmaas

Slob S. (Sjoerd)

14 april 1983 Strijen

Metz H.L. (Bert)

30 juni 1955 Oud-Beijerland

Verhoeven-Naaktgeboren E. (Bets)

1 juli 1946 Puttershoek

Versteeg A.B. (Arie Bert)

4 juni 1964 Strijen

Borel B.P. (Bert)

4 mei 1970 Puttershoek

Horstmans A.E. (Aad)

6 juli 1942 Numansdorp

van der Giesen J.P. (Hanneke)

10 november 1961 Westmaas

Smakman-den Tuinder M.D. (Marianne)

13 januari 1959 Strijen

Sidorencu A. (Andriana)

3 mei 1964 Mijnsheerenland

Kievit J. (Joost)

28 augustus 1947 's-Gravendeel

Baars P. (Piet)

21 juni 1965 's-Gravendeel

Polderdijk D.L. (Dick)

27 maart 1956 Klaaswaal

Mol A. (Arie)

6 juli 1954 's-Gravendeel